Image

İşbu websitesi Türk Tıbbi Onkoloji Derneği (“Dernek”) tarafından yumurtalık kanseri hastalıkları konusunda farkındalığı artırmak, kamu sağlığına katkı sağlamak, işbu hastalıklardan korunma noktasında önleme ve hastalıklar hakkında gerekli bilgilerin öğrenilmesi ve tedavisi hususunda bilgi verme amacıyla yayımlanmaktadır. Bu websitesinde yer alan bilgiler hiçbir surette tedavi amacı gütmez, hastalıkların teşhisi-tedavisi noktasında tavsiye niteliğinde değildir. Bu websitesinde yer alan bilgilerin kullanılması hususunda doktorunuza danışmanız gerekir.

Bu Web Sitesi Dernek’in işbirliği ile oluşturulmuştur. Her hizmette olabileceği gibi, tüm gayretlerimize rağmen bu Web Sitesindeki bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Bu Web Sitesindeki hiçbir şey bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Kendi kişisel durumunuz konusunda sadece doktorunuzun önerilerine güvenmeniz çok önemlidir. Dernek bu Web Sitesinde bulunan bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği veya kullanımı veya güncellenmesi ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Kalem icon

Biz de sizi merak ediyoruz, önemsiyoruz.
Kısa anketimize katılmak ister misiniz?

NP-TR-OCU-WCNT-230001

Yumurtalık Kanserini ve Kendini İhmal Etme, "Merak Et Kendini"

Önemsemediğin ve diğer rahatsızlıkların nedeni olarak gördüğün bazı belirtiler, yumurtalık kanserinin bir işareti olabilir.
Kendini ihmal etme; merak et.

NP-TR-OCU-WCNT-230004